Plaats in winkelwagentje

U betaalt geen verzendkosten
bij iedere order boven de € 50,-

PF-3000

Prijs:€ 78,09
Artikelnummer:PF-3000
Omschrijving:

K&N brandstoffilter 36mm x 1.5 (bottom) - 3 3/8 - 8 (top)

Diameter: 89 mm, lengte: 160 mm

Manufacturer Part Number
AC Delco TP1298
AC Delco TP1298A
AC Delco TP1298B
AC Delco TP3012
Baldwin BF7727
Baldwin BF7827
Baldwin BF8838
Carquest 86810
Carquest 86910
Carquest 86960
Carquest 86960XE
Carquest 86960XEMI
Champ LFF6012
Chevrolet 12633243
Chevrolet 19255090
Chevrolet 19256762
Chevrolet 5745956
Chevrolet 89016324
Chevrolet 97256734
Chevrolet 97385488
Chevrolet 98017645
Chevrolet 98081884
Citgo LFF8736
Deutsch FF798ADL
Donaldson P550517
Donaldson P550743
Donaldson P550833
Fleetguard FF5501
Fleetguard FF5637
Fleetguard FS20002
Fram PS9059
Fram PS9059A
Fram PS9059B
GK Industries TP1300
GK Industries TP1300A
Hastings FF1120
Hastings FF1220
Installer Edge PS9059
Installer Edge TP1300
Isuzu 8972567340
Isuzu 8973854880
Isuzu 8980176450
Kralinator FS3810
Kralinator FS3910
Luber-Finer LFF6012
Master Parts LFF8736
Mighty GF4598
Mobil LFF6012
Napa 23910
Napa 3810
Napa 3910
Napa 3960
Napa 3960XE
Napa 3960XEMI
Parts Plus LFF8736
PartsMaster 73810
Power Train Components PPS9059
Premium Guard DF9059A
Primeguard PDF9059
Pro Guard FF002
Pro-Tec 565
Pro-Tec 568
Promotive F55464P
Pronto PF5464
Pronto PF5888
Purepro F56117
Purolator F55464
Purolator F56117
Racor PFF5544
Service Champ LFF6012
Service Champ LFF8736B
Service Pro SPTP1298B
Sure SFF0928
Warner LFF6012
Warner LFF8736B
WIX 33810
WIX 33910
WIX 33960
WIX 33960XE
WIX 33960XEMI
WIX 33960XEMP
 

Afbeelding:
PF-3000 - PF-3000
Plaats in winkelwagentje

U betaalt geen verzendkosten
bij iedere order boven de € 50,-